Kontakt

Wybierz salon

Sabat

al. Kraśnicka 162

20-718 Lublin

Zobacz więcej

Sabat

al. Kraśnicka 162

20-718 Lublin

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
serwis:
Pon-Pt: 7:00 - 21:00
Sob: 8:00 - 14:00
salon:
Pon-Pt: 9:00-18:00
Sob: 9:00-14:00
Ubezpieczenia:
Pon-Pt: 8:00-18:00
Sob: 9:00-14:00

 

serwis:

Pon-Pt: 7:00 - 21:00

Sob: 8:00 - 14:00

salon:

Pon-Pt: 9:00-18:00

Sob: 9:00-14:00

Ubezpieczenia:

Pon-Pt: 8:00-18:00

Sob: 9:00-14:00

 


 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Recepcja

Mateusz Borys
Mateusz Borys

RECEPCJA SALONU ORAZ SERWISU

tel. 81 458 30 10
e-mail: mateusz.borys@sabat.lublin.pl

Dział ubezpieczeń

 

Pon.-Pt.: 8:00 - 18:00

Sob.: 9:00 - 14:00

 

Marta Grzybek
Marta Grzybek

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. 733 990 102
e-mail: marta.grzybek@sabat.lublin.pl

Monika Nazaruk
Monika Nazaruk

Specjalista ds. ubezpieczeń

tel. +48 665 335 003
e-mail: monika.nazaruk@sabat.lublin.pl

Dział sprzedaży samochodów nowych

 

Pon.-Pt..: 9:00 - 18:00

Sob.: 9:00 - 14:00

 

Magdalena Marcinek
Magdalena Marcinek

Konsultant Handlowy - Salon Sprzedaży Marki Hyundai

tel. 667 661 172
e-mail: magdalena.marcinek@sabat.lublin.pl

Kamila Grzybek
Kamila Grzybek

Konsultant Handlowy Salon Sprzedaży Marki Hyundai

tel. 733 990 032
e-mail: kamila.grzybek@sabat.lublin.pl

Bogdan Świderski
Bogdan Świderski

Specjalista ds sprzedaży flotowej

tel. 667 661 173
e-mail: bogdan.swiderski@sabat.lublin.pl

Tomasz Kowalik
Tomasz Kowalik

Konsultant Handlowy Salon Sprzedaży Marki Hyundai

tel. 733 990 017
e-mail: tomasz.kowalik@sabat.lublin.pl

Grzegorz Pęksa
Grzegorz Pęksa

Kierownik Salon Sprzedaży Marki Hyundai

tel. +81 458 30 10
e-mail: grzegorz.peksa@sabat.lublin.pl

Dział sprzedaży samochody używane

 

Pon.-Pt..: 9:00 - 18:00

Sob.: 9:00 - 14:00

 

Maciej Wilczyński
Maciej Wilczyński

Konsultant Handlowy Salon Sprzedaży Marki Hyundai

tel. 665 335 002
e-mail: maciej.wilczynski@sabat.lublin.pl

Dawid Vogel
Dawid Vogel

Konsultant Handlowy Salon Sprzedaży Marki Hyundai

tel. 733 990 016
e-mail: dawid.vogel@sabat.lublin.pl

Dział części zamiennych i akcesoriów

 

Pon-Pt: 7:00 - 21:00

Sob: 8:00 - 14:00

 

Łukasz Gołębiowski
Łukasz Gołębiowski

Części zamienne i akcesoria

tel. 733 990 023
e-mail: lukasz.golebiowski@sabat.lublin.pl

Krzysztof Smarkala
Krzysztof Smarkala

Części zamienne i akcesoria

tel. 733 990 028
e-mail: krzysztof.smarkala@sabat.lublin.pl

Paweł Kuna
Paweł Kuna

Kierownik Działu Części

tel. 691 999 074
e-mail: pawel.kuna@sabat.lublin.pl

Dział serwisu

 

Pon-Pt: 7:00 - 21:00

Sob: 8:00 - 14:00

 

Agata Kot
Agata Kot

Doradca Serwisu

tel. 535 322 302
e-mail: agata.kot@sabat.lublin.pl

Jacek Grelowski
Jacek Grelowski

Doradca Serwisu

tel. 691 999 072
e-mail: jacek.grelowski@sabat.lublin.pl

Wojciech Swatowski
Wojciech Swatowski

Doradca Serwisu

tel. 733 990 045
e-mail: wojciech.swatowski@sabat.lublin.pl

Paweł Kucharski
Paweł Kucharski

Doradca Serwisu

tel. 533 300 048
e-mail: pawel.kucharski@sabat.lublin.pl

Piotr Jasiński
Piotr Jasiński

Specjalista d/s Gwarancji Marki Hyundai

tel. 691 999 078
e-mail: piotr.jasinski@sabat.lublin.pl

Wiktor Belniak
Wiktor Belniak

Kierownik Serwisu

tel. 733 990 086
e-mail: wiktor.belniak@sabat.lublin.pl

Dział blacharsko-lakierniczy partner DEKRA

 

Pon.-Pt.: 8:00 - 16:00

 

Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Doradca ds. napraw blacharsko-lakierniczych

tel. 669 990 016
e-mail: pawel.zmuda@sabat.lublin.pl