Dlaczego ASO Hyundai?

Czas

Czas oczekiwania na przyjęcie pojazdu do naprawy w ASO Hyundai wynosi maksymalnie 4 dni.

Certyfikowani specjaliści

Naprawy w serwisie dokonywane są przez certyfikowanych specjalistów, z których każdy przechodzi szkolenie techniczne i produktowe, dzięki czemu jest na bieżąco z wszelkimi zmianami w specyfikacji technicznej samochodu. Zarówno naprawy jak i kontrole stanu technicznego prowadzona są przez najlepszych specjalistów. Oddajesz samochód w profesjonalne ręce, które doskonale znają każdy szczegół twojego auta.

Baza techniczna

Autoryzowane serwisy Hyundai dysponują zawsze aktualną dokumentacją techniczną i oprogramowaniem diagnostycznym. Dzięki temu można mieć pewność, że potencjalne usterki zostaną poprawnie zdiagnozowane, a samochód zostanie naprawiony we właściwy sposób.

Oryginalne części

ASO Hyundai dysponują oryginalnymi częściami zamiennymi o gwarantowanej przez Hyundai Motor Poland jakości i niezawodności. Części montowane w autoryzowanym serwisie Hyundai są zawsze doskonale dopasowane i dobrane wg. aktualnego katalogu części. Pozwolą Ci w pełni cieszyć się z twojego auta przez długi czas.

Samochody zastępcze

W razie poważniejszej naprawy autoryzowany serwis Hyundai udostępnia samochody zastępcze na atrakcyjnych warunkach lub proponuje podwiezienie we wskazane miejsce.

Wygoda

Podczas obsługi warsztatowej w autoryzowanej stacji obsługi samochód będzie właściwie chroniony przed zabrudzeniem, a po naprawie trwającej pow. 1 godziny lub po przeglądzie samochód zostanie starannie umyty.
Podczas oczekiwania na naprawę lub kontrolę czekają na Ciebie wygodne miejsca do siedzenia, aktualna prasa oraz ciepłe i zimne napoje.

              Nowa Autoryzowana Stacja Obsługi Hyundai SABAT przy ul. Kraśnickiej 162 pracuje w oparciu o najwyższe standardy obsługi oraz technologie napraw HYUNDAI. Samochody naprawiane są przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy szybkie i profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Nowoczesne zaplecze techniczne zaopatrzone w najnowsze narzędzia i technologie pozwala na wykonanie profesjonalnej naprawy prowadzającej do odzyskania pełnej sprawności pojazdu.

         Jesteśmy jednym z pierwszych serwisów w Polsce, który wyposażony jest w urządzenie marki HUNTER  do pomiaru i regulacji geometrii zawieszenia (pomiar geometrii w ok. 2.5 min). Dzięki najnowszej wyważarce do kół HOFMANN Optima II o "laboratoryjnej" dokładności, która poza standardowymi cechami pomiaru bicia umożliwia przeprowadzenie elektronicznego testu drogowego (bezdotykowy pomiar bicia promieniowego i osiowego dla kompletnego koła oraz osobno dla felgi i opony w jednym biegu pomiarowym) jesteśmy w stanie precyzyjnie określić optymalne parametry jazdy mające wpływ na komfort jazdy.

 

                Na wyposażeniu serwisu znajduje się również urządzenie Bosch EPS200A do sprawdzania układów wtryskowych nowoczesnych silników diesla oraz sprzęt do serwisowania układów klimatyzacji wykorzystujących najnowszy czynnik chłodniczy R1234yf

 

              Z myślą o naszych klientach zdecydowaliśmy o wyposażenie obiektu w nowoczesną myjnię automatyczną z myciem ciśnieniowym i szczotkami gąbkowymi aby każdy samochód po serwisie był dodatkowo umyty.

 

Zapewniamy: 

    - oryginalne części oraz akcesoria zapewniające pełen komfort i bezpieczeństwo
    - profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów
    - wykwalifikowaną kadrę pracowniczą
    - najwyższą jakość usług

        W nowym serwisie przy Al. Kraśnickiej w Lublinie nasza firma nastawia się przede wszystkim na świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych dla samochodów marki Hyundai, jednak właściciele pojazdów innych marek również są mile widziani.