Oferta dla
grup zawodowych.

Oferta dla grup zawodowych

Hyundai wychodzi naprzeciw potrzebom różnych grup zawodowych, oferując specjalne warunki zakupu.
Jeśli jesteś lekarzem lub farmaceutą, rolnikiem, przedstawicielem służb mundurowych, nauczycielem, taksówkarzem, górnikiem, duchownym, prawnikiem lub architektem - zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną właśnie dla Ciebie.

Co zyskujesz?

 • Oferta specjalna

  Jeśli jesteś architektem, lekarzem, górnikiem, rolnikiem, prawnikiem, duchownym, taksówkarzem, nauczycielem lub przedstawicielem służb mundurowych, to Hyundai przygotował dla Ciebie specjalną ofertę pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania.

 • Szeroka gama modeli

  Samochody miejskie, rodzinne, SUV-y, crossovery, sedany i wagony, ekologiczne i sportowe - na pewno znajdziesz model odpowiedni do Twoich potrzeb.

 • Hyundai Finance

  Wybrałeś już swojego wymarzonego Hyundaia? Skorzystaj z finansowania z przejrzystymi zasadami i niskimi ratami. Hyundai Finance to program finansowania zakupu samochodów Hyundai, który umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych produktów finansowania już w salonie, w formule zapewniającej bezpieczeństwo i dopasowanie do aktualnej sytuacji finansowej klienta.

 • Pakiet ubezpieczeń

  W ramach oferty proponujemy pakiet ubezpieczeniowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Niezależnie od posiadanych zniżek, które są dostępne w standardowej ofercie Autoryzowanych Dealerów Hyundai, możesz skorzystać także z promocyjnego ubezpieczenia.

 • 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata. Poznaj szczegóły gwarancji

 • Jakość potwierdzona wyróżnieniami

  Liczne nagrody oraz 1 miejsca w rankingach motoryzacyjnych są najlepszym dowodem na wysoką jakość oraz niezawodność samochodów marki Hyundai.

 • Oszczędność Twojego czasu

  Wszelkie formalności zrealizujesz w wybranym Autoryzowanym Salonie Hyundai. Sieć Dealerów marki Hyundai jest równomiernie rozłożona na terenie całej Polski, dzięki czemu masz szybki dostęp do informacji.

Znajdź swój Autoryzowany Salon Hyundai

Nie znalazłeś oferty skierowanej dla twojego zawodu?

Zapytaj o ofertę