Promocja zimowa

       Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty na zakup ORYGINALNYCH felg  aluminiowych i stalowych oraz czujników ciśnienia z 3-letnią gwarancją. Przypominamy, że zgodnie z wymogami każdy nowo sprzedawany samochód po 01-11-2014 r musi być zaopatrzony w układ TPMS i czujniki ciśnienia w oponach.

Aktualny cennik od 01-11-2017

Pierwsza wymiana oleju

     Kupiłeś nowy samochód Hyundai? Zadbaj o niego w Autoryzowanym Serwisie Hyundai Sabat. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy ofertę do nowych samochodów, dzięki której przedłużysz żywotność swojego silnika.  

 

Wymieniając olej w silniku do 3 000 km przedłużysz trwałość swojego silnika. Jakość oleju ma kluczowy wpływ na stan i kondycję nowego silnika. 

Nowoczesne silniki, chociaż doskonałe także się docierają. Powstają wtedy zanieczyszczenia, które z upływem czasu mogą wpłynąć negatywnie na pracę silnika.

Dodatkowo przy okazji wizyty w serwisie w krótkim okresie od zakupu samochodu można wybrać osobistego Doradcę Serwisu, który będzie odpowiedzialny za auto przez cały okres gwarancji oraz uzyskać informacje dotyczące obsługi samochodu, zobaczyć serwis "od środka" i kupić oryginalne akcesoria ze specjalnym rabatem.